KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13051451
nr 1305 1451
Irene Jarz
(f. 1952), Sverige
Färgetsning, Irene Jarz. Signerad, numrerad 94/175. Motivet: 29x27 cm
Irene Jarz, svensk målare och grafiker född 1952 i Växjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:20:21
100 kr
200 kr